Akwarystyka profesjonalna

Magiczne Ogrody to nie tylko ściany z mchu i pionowe ogrody. Naszą ofertę poszerzyliśmy o profesjonalną akwarystykę, która cieszy się coraz większą popularnością.

W skrócie akwarystyka to wszystkie zagadnienia związane z hodowlą roślin i zwierząt w akwariach. Jest to dość skomplikowana dziedzina, wymagająca dużej wiedzy nie tylko na temat flory i fauny, ale również odpowiedniego sprzętu. Bowiem w akwarystyce nawet lampy mają ogromne znaczenie – ich wybór nie może być więc przypadkowy.

Niektóre osoby decydują się rozpocząć przygodę z akwarystyką na własną rękę i metodą prób oraz błędów zdobywać doświadczenie. Jeśli jednak zależy Ci na szybkim i profesjonalnym efekcie – zapraszamy do współpracy z kadrą Magicznych Ogrodów.

Wystarczy, że określisz nam swoje wymagania, a my zajmiemy się realizacją. Pomożemy wybrać najlepsze akwarium, oświetlenie, rośliny, zwierzęta oraz nietypowe dekoracje. Z wszystkich wymienionych elementów stworzymy specjalnie dla Ciebie małe, harmonijne dzieło sztuki, będące możliwie najwierniejszym odzwierciedleniem Twoich wyobrażeń.

Po skończonej realizacji przekażemy Ci najważniejsze informacje dotyczące pielęgnacji akwarium lub ustalimy harmonogram, w którym to my będziemy o nie dbać.

Wykonujemy realizacje dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Akwarystyka tak naprawdę nie zna granic. Ozdobne akwarium świetnie sprawdzi się w salonach kosmetycznych, SPA, biurach, recepcjach, centrach handlowych, pasażach, ale także w Twojej sypialni lub salonie. 

 

 

Powrót do portfolio